ACE REALITY s.r.o.
Václavské nám. 66, Praha 1 tel., fax: 281 980 491, 296 348 111
gsm: 606 343 132
E-mail: acereality @ acereality.cz

O nás...

Dovolte nám, abychom Vám mohli představit naší společnost ACE REALITY s.r.o. a seznámit Vás s činností a kompletními službami v oblasti realit, které poskytujeme a o kterých se sami přesvědčíte.


Ace reality byly založeny v roce 2001 jako fyzická osoba a pro svůj profesionální přístup se velmi rychle zařadily mezi vyhledávané pražské realitní kanceláře na našem trhu. V roce 2005, pro expandující vývoj, byla společnost Ace reality z fyzické osoby převedena na právnickou společnost ACE REALITY s. r. o. V současné době se zabýváme prodejem a pronájmem prakticky všech druhů nemovitostí a z toho největší úspěšnost dosahujeme v prodeji domů, bytů nacházejících se v Praze a blízkém okolí.


Zaměřujeme se na dynamický růst společnosti a ten spočívá hlavně ve finanční a právní bezpečnosti, proto klademe důraz na přípravu kvalitních smluv a získání veškerých dostupných podkladů k dané problematice.


Ke klientům přistupujeme individuálně, a proto poskytujeme kompletní servis související s daným obchodním případem. Naše společnost úzce spolupracuje s advokátními kancelářemi, daňovými poradci, odhadci, hypotečními bankami, stavebními spořitelnami, stavebními firmami, exekutory atd. Všechny tyto služby máte možnost využít.


Zajišťujeme prohlídky s makléři, kteří Vám jak při koupi tak při prodeji i ostatních službách budou nápomocni, neboť jsou profesionálně proškolováni.


Stanete-li se našim klientem, máte možnost využít zdarma právních služeb, bezplatné prezentace své nemovitosti na internetu a dalších médií. Poskytujeme výhody, při kterých Vám usnadníme spokojený a bezstarostný prodej.


V případě, kdy budete nebo nebudete spokojeni s jednáním kteréhokoli z našich zástupců, uvítáme Vaše připomínky či názory, které můžete zasílat na e-mailovou adresu: acereality@acereality.cz Na této adrese též rádi uvítáme veškeré náměty, které by zkvalitnily naše služby ke spokojenosti našich klientů.


Jiřina Vokálová
jednatelka ACE REALITY s.r.o.